Plywacybielawa.pl w Jeleniej Górze na VI Karkonoskim Pucharze Sprintu

28 październik w Jeleniej Górze odbył się VI Karkonoski Puchar Sprintu. W zawodach udział wzięło 476 młodych zawodników z 29 klubów pływackich. Pod opieką trenerki Justyny Dądeli i Alicji Kauckiej Nasz klub reprezentowali – Brzeźna Lena, Grondkowska Maja, Józefiak Julia, Boczkowski Adrian, Kocoń Wiktoria, Kukiełczak Colin, Kukułka Igor, Kurcab Nadia, Ostrowski Błażej, Raszewska Wiktoria, Salamon Kamila, Salamon Julia, Oliwia Sobczyńska, Tomczyk Dawid, Wawrowska Ania, Wochnik Marta, Wojewódzki Wojciech, Wiśniewska Nela i Węgrzyniak Oliwier.

No cóż, jechaliśmy w bojowym nastroju 😉 a zdobyliśmy tylko jeden medal, który wywalczyła Maja Grondkowska na 50 st. klasycznym. Były 4 miejsca i rekordy życiowe pozostałych zawodników. Tradycyjnie – najmłodszym naszym zawodnikiem był Dawid Tomczyk (2011r), a zawodniczką Marta Wochnik (2010r), którzy rywalizowali z rocznikiem 2008. Tym razem obowiązkowym punktem po zawodach był McDonald.

Nie „ściemniamy” rodziców ilością przejechanych kilometrów czy sercem do walki. Cieszymy się z uśmiechu dzieci, że nie drenujemy kieszeni rodziców opłatami startowymi, które pokrywa klub.

Pamiętajmy, liczy się prawidłowa i zdrowa nauka pływania, a także zadowolenie dzieci. Wszystkie medale zdobyte na różnego rodzaju zawodach należy traktować jako dodatkowy bodziec i dowód uznania dla dziecka i jego pracy podczas treningów. Wasze dzieci już są zwycięzcami, bo mają pasję i zainteresowania, zwyciężyli z nudą, uzależnieniem od komputera, telewizora oraz bezcelowym tułaniem się po ulicy.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy rekordów życiowych i sukcesów w Klubie Sportowym „OSIR” Bielawa.

Back to top